Dekoracja sklepów

Ramy tekstylne

Nowoczesne, designerskie, łatwe w montażu. Sprawdzają się w każdej przestrzeni, pozwalają na wymianę grafiki przez niewykwalifikowany personel sklepu lub lokalu.

Zobacz więcej

Banery i blockouty

Najpopularniejsze materiały reklamowe do zastosować outdoorowych, a także ekspozycji wewnętrznych. Oferujemy szeroki zakres możliwości wykończenia produktów: oczka, tunele, rękawy, keder.

Plansze z PVC i dibondu

Bardzo popularne tablice reklamowe i informacyjne, dowolny zadruk jedno lub dwustronny, cięcie do dowolnego kształtu, nawiercanie otworów. Drukujemy na pcv o gr. 1-19mm i dibondzie 2-3mm.

Zobacz więcej

Hangery

Podwieszane plansze drukowane na papierze, tekturze lub PCV. Docinamy do dowolnego kształtu. Oferujemy systemy listw pozwalających na łatwą wymianę grafiki.

Toppery

Produkujemy nakładki na standy, regały i display’e. Drukujemy na tekturze, pcv i hipsie, dostarczamy również podświetlane ramy i kasetony.

Fotoobrazy - canvas

Drukujemy wysokiej jakości grafiki na płótnie typu canvas. Na życzenie wydruki oprawiamy na drewnianych blejtramach. Znakomity produkt do produkcji obrazów.

Naklejki na witryny sklepowe

Drukujemy na foliach monomerycznych, easy dot, adhezyjnych i OWV. Docinamy do dowolnego kształtu przy pomocy ploterów tnących. Produkujemy dekoracje, cykliczne grafiki promocyjne, reklamy outdoorowe i inne.

Litery i elementy 3D

Podświetlane i niepodświetlane, tworzą szyldy, oznakowują kategorie i działy sklepów.

Zobacz więcej

Aranżacja witryn

Zajmujemy się kompleksową produkcją elementów wykorzystywanych do dekoracji i wystroju wityn sklepowych. Oprócz wydruków dostarczamy lightboxy, elementy przestrzenne, zabudowy tekturowe i inne.

Fototapety

Oferujemy szeroki wybór fototapet z dowolnym nadrukiem. Stosujemy bezwonne, ekologiczne i certyfikowane atramenty latexowe.

Meble sklepowe

Niezbędne do odpowiedniej aranżacji wnętrz komercyjnych. W naszej ślusarni i stolarni wykonujemy meble reklamowe, targowe i sklepowe, w tym również pojemniki z plexi.

Standy i display'e

Oferujemy szeroki zakres standów z tworzyw sztucznych i tektury. Stojaki reklamowe uzupełniamy o kieszenie na ulotki.

Pytania? Ekspresowa realizacja? 727 535 673