Co możemy dla Ciebie zrobić?

Druk materiałów reklamowych

Od małej etykiety po wielkoformatowy baner lub siatkę mesh. Drukujemy na najnowocześniejszym cyfrowym sprzęcie wykorzystując technologię UV, latex, solwent, sublimację i druk arkuszowy.

Zobacz więcej

Dekoracje sklepów

Odpowiednia oprawa wizualna przestrzeni komercyjnych pozytywnie wpływa na postrzeganie marki przez Klientów. Dostarczamy tablice z PCV, ramy tekstylne, banery, elementy 3D, naklejki, fototapety i inne.

Zobacz więcej

Cykliczne akcje promocyjne

Dostawa skonfekcjonowanych materiałów reklamowych na sezonowe akcje promocyjne to odpowiedzialne zadanie. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, zachowując przy tym wysoką jakość.

Zobacz więcej

Materiały POS

Dostarczamy materiały służące do wsparcia sprzedaży. Od prostych plakatów, listw i woblerów, po skomplikowane display'e i standy z akrylu, sklejki, drewna i metalu.

Zobacz więcej

Ramy na materiały tekstylne

Nowoczesne, designerskie, łatwe w montażu. Sprawdzają się w każdej przestrzeni, pozwalają na wymianę grafiki przez niewykwalifikowany personel sklepu lub lokalu.

Zobacz więcej

Litery 3D

Niezbędne w sklepie, w biurze, na stoisku targowym. Dysponujemy technologią umożliwiającą produkcję elementów i liter, zarówno podświetlanych, jak i niepodświetlanych.

Zobacz więcej
Pytania? Ekspresowa realizacja? 727 535 673