O firmie

Megadruk (www.tanie-drukowanie.com) jest wielkopolską drukarnią z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym już od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.

 

Przez cały okres działalności na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów.

 

Pracujemy zarówno do małych firm, jak również do większych podmiotów gospodarczych i instytucji.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną ofertę druków reklamowych i informacyjnych. Projektujemy i realizujemy praktycznie w każdej płaszczyźnie - druk offsetowy, cyfrowy, a także wielkoformatowy. Oferujemy wizytówki, listowniki, koperty z nadrukiem, ulotki, foldery, zaproszenia, inserty, bony konkursowe, banery, siatki mesh, folie samoprzylepne i inne.

 

Druki biurowe oferowane przez naszą firmę obejmują wiele pozycji: karty identyfikacyjne, stałego klienta, segregatory z nadrukiem, druki samokopiujące, kalendarze i papiery firmowe.

 

Naszym absolutnym priorytetem jest utrzymanie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, a proponowane przez nas terminy mimo, że często przyjmowane z niedowierzaniem, są zawsze rygorystycznie dotrzymywane. 

 

Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na proponowane przez nas stałe promocje. Nasze studio graficzne oferuje najwyższej jakości skład i jest do Państwa dyspozycji.

 

Na stronie www.tanie-drukowanie.com prezentujemy najczęściej zamawiane materiały poligraficzne z naszej oferty. Jeśli interesuje Państwa inny nakład, czy nietypowe zamówienie to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Odpowiemy na każde pytanie!