Kim jesteśmy?

Tanie drukowanie Poznań

Jesteśmy nowoczesną drukarnią, która swój sukces opiera na innowacyjnym zapleczu maszynowym i wysoko wyszkolonym personelu. Produkujemy standardowe materiały, ale realizujemy również nieszablonowe projekty naszych Klientów.

Dwa zlokalizowane w pobliżu Poznania zakłady i kadra kilkudziesięciu drukarzy, introligatorów, grafików, ślusarzy, stolarzy i montażystów pozwala nam sprostać najwyższym oczekiwaniom. Drukujemy w techologiach cyfrowych i sitodruku. Posiadamy drukarki UV, latex, sublimacyjne i solwentowe. Inwestujemy w cyfrowe systemy cięcia ograniczając czas potrzebny na realizację zleceń. Dział produkcji ekspozytorów, mebli i reklam wyposażony jest w najnowocześniejsze centra obróbcze CNC.

Oprócz standardowej produkcji poligraficznej, dostarczamy również standy i display'e POS z akrylu, drewna, sklejki i metalu. Wykonujemy litery i elementy przestrzenne, a także meble i zabudowy sklepowe. Zlokalizowane w naszej firmie urządzenia pozwalają nam na błyskawiczną realizację prototypów, a następnie wdrażanie seryjnej produkcji.

Zajmujemy się również konfekcją i dostawą naszych wyrobów na terenie całej Europy. Współpraca z liderami usług spedycyjnych, a także flota własnych pojazdów pozwala nam realizować dostawy w wymaganym terminie. Odpowiednie pakowanie umożliwia transport nawet skomplikowanych elementów.

Pytania? Ekspresowa realizacja? 727 535 673