Ramy na materiały tekstylne

Łatwa w wymianie grafika

Zmianę grafiki w ramach tekstylnych zamontowanych w sklepie wykonuje personel. Jest to bardzo prosta czynność i nie wymaga wcześniejszego przeszkolenia.

Tekstylne kasetony podświetlane

Podświetlane kasetony tekstylne znakomicie sprawdzają się w branży retail, a także w przestrzeniach ekspozycyjnych. Idealnie sprawdzają się we wnętrzach komercyjnych, umożliwiają prostą i szybką cykliczną wymianę grafiki.

Ultracienkie ramy

Szeroki wybór profili pozwala nam wykonywać ultra cienkie ramy, które sprawdzają się w roli obrazów i systemów do ekspozycji grafiki promocyjnej.

Ścianki i zabudowy ekspozycyjne

Przy pomocy profili i grafiki tekstylnej tworzymy wolnostojące ścianki i zabudowy, które sprawdzą się przy budowie stoisk targowych, promocyjnych i eventowych.

Zabudowy targowe

Ramy tekstylne znakomicie sprawdzają się do budowy ekspozycji na stoiskach targowych, zarówno w wersji standardowej, a także podświetlanej LED. Plusy to szybkość montażu stoiska, a także możliwość wykorzystania na kolejnej imprezie targowej.

Obrazy w hotelach i lokalach

Ramy tekstylne sprawdzają się również jako ozdobne obrazy w przestrzeniach publicznych i hotelowych. Prosty montaż, łatwa wymianie grafika, druk ekologicznymi tuszami i niestandardowy wygląd to podstawowe zalety.

Nietypowe aranżacje i wygląd

Nasza ślusarnia i stolarnia pozwalają nam na wykonywanie niestandardowej zabudowy dla ram tekstylnych. Przykładem mogą być konstrukcje totemów i kasetonów, a także ozdobne ramy wykonywane z tworzyw sztucznych, drewna lub materiałów drewnopodobnych.

Pytania? Ekspresowa realizacja? 727 535 673