Materiały POS

Woblery reklamowe

Docięte do dowolnego kształtu wydruki promocyjne umieszczone na plastikowym lub aluminiowym kiwaku zwracają uwagę konsumenta na produkt umieszczony na półce.

Shelfstoppery i shelflinery

Popularne listwy i stopery sklepowe pozwalają zwrócić uwagę Klienta na produkty umieszczone na półce. Do produkcji wykorzystujemy papier i tworzywa sztuczne takie jak PVC, plexi, priplak i hips.

Displaye i ekspozytory

Aranżujemy odpowiednią ekspozycję towaru i wspieramy jego sprzedaż produkując wysokiej jakości display’e i ekspozytory z tworzyw sztucznych i tektury.

Display'e ekologiczne

Produkujemy display’e ze sklejki i drewna. Nanosimy dowolny nadruk przy pomocy plotera uv. Centrum obróbcze CNC pozwala nam osiągnąć krótki czas realizacji. Projektujemy standy rozkładane na płasko - łatwe w transporcie i montażu.

Owijki na bramki sklepowe

Alarmowe bramki sklepowe to bardzo dobra przestrzeń do zagospodarowania na przestrzeń promocyjną i marketingową. Drukujemy na tekturze i poliestrze.

Totemy tekturowe

Tanie i ekologiczne materiały wspierające sprzedaż. Możliwość instalacji kieszeni na ulotki. Drukujemy totemy składane na płasko, łatwe w transporcie i montażu.

Kieszenie, stojaki i inne elementy z plexi

Nasz dział obróbki tworzyw sztucznych jest w stanie wykonać dowolne elementy z plexi, pvc i poliwęglanu. Wyginamy, tniemy, polerujemy, kleimy. Produkujemy kieszenie na ulotki, ekspozytory, pojemniki, klosze, display’e i inne.

Kubiki reklamowe

Efektowne kubiki ekspozycyjne sprawdzają się na targach i prezentacjach, ale także podczas dekoracji witryn sklepowych. Produkujemy również kubiki podświetlane.

Plakaty

Reklamowe i informacyjne, podwieszane, prezentowane w witrynach i inne. Drukujemy na papierze, banerze, blockoucie, pcv i tekstyliach. Oferujemy również odpowiednie systemy prezentacyjne takie jak ramy, x-banery, listwy podwieszane i inne.

Meble sklepowe

Niezbędne do odpowiedniej aranżacji wnętrz komercyjnych. W naszej ślusarni i stolarni wykonujemy meble reklamowe, targowe i sklepowe, w tym również pojemniki z plexi.

Kieszenie na ulotki

Z tektury, plexi i pcv. Oferujemy dowolny nadruk i kształt. Wykonujemy również niskonakładowe produckje.

Wkładki do listw cenowych

Bardzo często spotykany materiał promocyjny. Najczęściej drukowany na papierze, rzadziej na cienkim tworzywie. Istnieje możliwość wykonania w dowolnym kształcie.

Owijki paletowe

Bardzo popularny i stosunkowo tani materiał POS. Drukujemy owijki tekturowe, banerowe i tekstylne. Możliwa jest również produkcja niestandardowych zabudów paletowych.

Druk zmiennych danych

Dzięki technologii cyfrowej jesteśmy w stanie dostarczyć spersonalizowane wydruki w każdym formacie. Drukujemy zindywidualizowane ulotki, plakaty, banery czy standy.

Pytania? Ekspresowa realizacja? 727 535 673