Humanstandy nazywane często standami postaci. Dowolny kształt i nadruk. 

Podane ceny netto.

Wybierz parametry produktu
Format:
Materiał:
Zadruk:

Opis produktu

Humanstandy czyli tzw. standy postaci to znakomity element promocyjny zaliczany do grona materiałów Point of Sale. Możliwość wydruku dowolnej grafiki, a także docięcia do dowolnego kształtu daje nieograniczone możliwości kreacji materiałów wspierających sprzedaż produktów w sklepach. Standy tekturowe i z polipropylenu można składać do formy płaskiej, co umożliwia łatwiejszyi tańszy transport. Na życzenie możemy dołączyć do humanstandu kieszeń na ulotki w dowolnym formacie. 

Wykorzystywany w naszej firmie innowacyjne maszyny drukujące, a także plotery tnąco-frezująco pozwalają na produkcję standów postaci już od 1 szt.Humanstandy produkujemy z następujących materiałów:

- tektura falista - najlepszy materiał do produkcji ekonomicznych standów postaci. Doklejona podpora składa się na płasko, co ułatwia transport. Materiał ten jest zaliczany do grona bardzo ekologicznych, gdyż łatwo ulega recyklingowy.

 

- polipropylen kanalikowy - wytrzymałe tworzywo sztuczne przeznaczone do produkcji standów wykorzystywanych w dłuższym okresie czasu. Polipropylen nazywany również karton-plastem budową i wyglądem przypomina tekturę, ale jest od niej wytrzymalszy, a do tego wodoodporny.


- pcv spienione 10mm - wykorzystywane do tworzenia bardzo wytrzymałych i ekskluzywnych humanstandów. Gładka powierzchnia, duża sztywność i wodoodporność to podstawowe zalety tego materiału. Standy z pcv standardowo posiadają podpory doklejone na stałe, ale przy większych produkcjach istnieje możliwość przygotowania dokręcanych podpór. Wysoką jakość nadruku gwarantuje ploter uv.

 humanstandy Poznań  druk humanstandów Poznań  tekturowe standy postaci