Druk na folii samoprzylepnej - jeśli nie znalazłeś interesującego Cię formatu - dzwoń lub pisz!

Wybierz parametry produktu
Format:
Materiał:
Zadruk:
Uszlachetnienie:

ekspresowy druk uv w Poznaniu

 

W parku maszynowym naszej drukarni, oprócz maszyn offsetowych i cyfrowych małoformatowych, znajduje się kilka ploterów wielkoformatowych, na których wykonujemy wydruki na foliach samoprzylepnych: monomerycznych, wylewanych, kanalikowych, easy dot, adchezyjnych i one way vision. Nasze urządzenia cechują się bardzo dobrą jakością wydruku co niewątpliwie zwiększa poziom zadowolenia naszych Klientów. Nasza drukarnia - mieszcząca się w Poznaniu - wydrukowała już tysiące metrów folii samoprzylepnych, a nasze cenne doświadczenie w tej dziedzinie zbieramy już ponad 15 lat.

 

Druk + cięcie do dowolnego kształtu
Posiadamy plotery rolkowe i stołowe umożliwiające nam docinanie zadrukowanej folii do dowolnego kształtu. Tworzymy małe etykiety, a także dowolnego rozmiaru grafikę na tablice, witryny sklepowe i inne. 

 

druk uv i cięcie do kształtu Poznań

 

 

Druk folii w technologii UV
Posiadamy plotery drukujące w technologii UV. Pozwalają one na zadrukowywanie powierzchni płaskich (płyty), jak i rolowych. Przy pomocy tych maszyn możemy zaoferować wysoce odporne na warunki atmosferyczne wydruki UV na foliach samoprzylepnych. Ich dodatkową zaletą jest fakt, iż po nałożeniu atramentu stają się wyczuwalnie grubsze w porównaniu do folii drukowanych solwentowo i latexowo, a to umożliwia ich łatwiejszą aplikację.

 

Zobacz więcej... 

 

 

 

druk na foliach druk uv na folii Poznań druk folii samoprzylepnych