Druk uv na płytach - najwyższej jakości druk bezpośredni na sztywnych podłożach. Możliwość druku w dowolnym wymiarze, a także cięcia cnc.

Wybierz parametry produktu
Format:
Materiał:
Zadruk:

Opis produktu

ekspresowy druk uv w Poznaniu

 

Innowacyjna technologia druku pozwala nam zadrukowywać takie materiały jak: PCV, plexi, dibond, kappa, polipropylen, poliwęglan, tektura, karton, sklejka, OSB, MDF, hips, szkło i wiele innych. Najwyższą jakość zapewniają maszyny renomowanych producentów. Nasze plotery uv pozwalają w prosty sposób produkować tablice i plansze reklamowe, materiały POS, scenografię, zabudowy targowe i muzealne, wystrój sklepów, oznakowanie obiektów.

Wydruki UV są bardzo odporne na wszelkie zarysowania, posiadają bardzo dużą wytrzymałość na promienie UV. 

 

Druk uv + frezowanie lub cięcie CNC
Posiadamy kompatybilne z drukarkami uv centrum obróbcze CNC. W ten sposób możemy zaproponować Państwu docięcie zamawianych elementów do kształtu zgodnie z przesłanym plikiem. Oferujemy tę usługę również dla jednostkowych nakładów. Istnieje również możliwość laserowego wycięcia dowolnych elementów. Ta metoda sprawdza się przy cięciu plexi i hipsu.
W ten sposób możemy nanieść na naszych wydrukach dowolne otwory, co może na przykład ułatwić montaż.

 

druk uv i cięcie do kształtu Poznań

 

 

Podstawowe materiały do druku uv:

 

- PCV spienione - Najpopularniejsze w reklamie tworzywo sztuczne. Niezastąpione w ekonomicznej produkcji tablic, plansz, oznakowań, topperów i wielu innych. PCV jest lekkie, a przez to proste w montażu. Występuje w grubościach od 1-10mm, w naszym portalu wyceniliśmy je w dwóch podstawowych opcjach - 3 i 5mm. Idealne do produkcji tablic i plansz z bezpośrednim zadrukiem. Ciekawe elementy aranżacyjne i dekoracyjne można uzyskać po połączeniu druku z cięciem dowolnego kształtu.

 

- plexi opal (mleczna) - materiał niezastąpiony w tworzeniu niesamowitych reklam podświetlanych. Pozwala na produkcję frontów do kasetonów, liter podświetlanych, materiałów POS. Zadruk dwustronny pozwala uzyskać specjalny tryb grafiki do podświetleń - day&night - kolory pozostają nasycone w dzień, a także w nocy po włączeniu oświetlenia. Na życzenie przygotujemy kalkulację dla plexi o innej grubości. Druk uv na plexi sprawdza się również w przypadku produkcji stojaczków i display'ów.

 

- dibond - kompozyt aluminium i polietynu jest bardzo trwałym i sztywnym materiałem. Dibond i jego odpowiedniki (tubond, alucobond, ikobond, tkbond) to lider wśród materiałów do zastosowań zewnętrznych. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, a także możliwość zaginania to bardzo duże zalety tego materiału. Zadrukowany dibond można użyć do produkcji tablic zewnętrznych, kasetonów frezowanych i innych

 

- kappa - bardzo lekka płyta piankowa, obłożona dwustronnie papierem. Ma bardzo szerokie zastosowanie; pozwala na produkcję dekoracji, plansz prezentacyjnych, podwieszanych elementów informacyjnych, wydruków studenckich, posterów, grafiki w miejscu sprzedaży. Możliwość podwieszenia lub podklejenie czyni z niej prosty w użyciu materiał marketingowy. Bardzo często zamawiana przez studentów do druku prac dyplomowych, a także przez firmy do produkcji prezentacji. 

 

- hips - termoplastyczne tworzywo sztuczne nadaje się do druku plansz, stojaczków, a także druku frontów wewnętrznych kasetonów podświetlanych. Materiał ten nadaje się również do druku cenówek i materiałów POS. Hips pozwala na bardzo dobre odwzorowanie kolorów. 

 

- HDF - drewnopochodny materiał o gr. 3mm. Bardzo sztywny i twardy, a do tego ekologiczny i bardzo ekonomiczny. Sprawdza się w produkcji plansz, ekspozycji targowych i muzealnych, ekspozytorów, listw sklepowych i wielu innych. Możliwość obrabiania na pile tarczowej, a także frezowanie dowolnego kształtu przy użyciu maszyn cnc. HDF zadrukowujemy na białej lakierowanej stronie, dzięki temu uzyskujemy idealnie odzwierciedlenie kolorów. 

 

Jeśli szukasz innego produktu skontaktuj się z naszym biurem - info@tanie-drukowanie.com

 

druk uv na materiałach płaskich druk uv na pcv Poznań  druk uv i frezowanie