Druk uv na płytach - najwyższej jakości druk bezpośredni na sztywnych podłożach. Druk na OCE Arizona. Możliwość druku w dowolnym wymiarze.

Wybierz parametry produktu
Format:
Materiał:
Zadruk:

Opis produktu

Innowacyjna technologia druku pozwala nam zadrukowywać takie materiały jak: PCV, plexi, dibond, kappa, polipropylen, poliwęglan, tektura, karton, sklejka, OSB, MDF, hips, szkło i wiele innych. Najwyższą jakość zapewnia ploter firmy Canon - Oce Arizona. Maszyna pozwala w prosty sposób produkować tablice i plansze reklamowe, materiały POS, scenografię, zabudowy targowe i muzealne, wystrój sklepów, oznakowanie obiektów.

Wydruki UV są bardzo odporne na wszelkie zarysowania, posiadają bardzo dużą wytrzymałość na promienie UV. 

 

Druk uv + frezowanie lub cięcie CNC
Posiadamy kompatybilne z drukarką centrum obróbcze CNC. W ten sposób możemy zaproponować Państwu docięcie zamawianych elementów do kształtu zgodnie z przesłanym plikiem. Oferujemy tę usługę również dla jednostkowych nakładów.

 

Podstawowe materiały do druku uv:

 

- PCV spienione - Najpopularniejsze w reklamie tworzywo sztuczne. Niezastąpione w ekonomicznej produkcji tablic, plansz, oznakowań, topperów i wielu innych. PCV jest lekkie, a przez to proste w montażu. Występuje w grubościach od 1-10mm, w naszym portalu wyceniliśmy je w dwóch podstawowych opcjach - 3 i 5mm.

 

- plexi opal (mleczna) - materiał niezastąpiony w tworzeniu niesamowitych reklam podświetlanych. Pozwala na produkcję frontów do kasetonów, liter podświetlanych, materiałów POS. Zadruk dwustronny pozwala uzyskać specjalny tryb grafiki do podświetleń - day&night - kolory pozostają nasycone w dzień, a także w nocy po włączeniu oświetlenia. Na życzenie przygotujemy kalkulację dla plexi o innej grubości.

 

- dibond - kompozyt aluminium i polietynu jest bardzo trwałym i sztywnym materiałem. Dibond i jego odpowiedniki (tubond, alucobond, ikobond, tkbond) to lider wśród materiałów do zastosowań zewnętrznych. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, a także możliwość zaginania to bardzo duże zalety tego materiału. Zadrukowany dibond można użyć do produkcji kasetonów frezowanych. 

 

- kappa - bardzo lekka płyta piankowa, obłożona dwustronnie papierem. Ma bardzo szerokie zastosowanie; pozwala na produkcję dekoracji, plansz prezentacyjnych, podwieszanych elementów informacyjnych, wydruków studenckich, posterów, grafiki w miejscu sprzedaży. Możliwość podwieszenia lub podklejenie czyni z niej prosty w użyciu materiał marketingowy.

 

 

Jeśli szukasz innego produktu skontaktuj się z naszym biurem - info@tanie-drukowanie.com

 

druk uv na materiałach płaskich druk uv na pcv Poznań  druk uv i frezowanie