Druk materiałów reklamowych

Folie samoprzylepne

Monomeryczne, polimerowe, adhezyjne, owv, easy dot. Oferujemy szeroki zakres wydruków na foliach samoprzylepnych. Oferujemy usługi dodatkowe takie jak laminowanie i cięcie do dowolnego kształtu.

Zobacz więcej

Plakaty

Reklamowe i informacyjne, podwieszane, prezentowane w witrynach i inne. Drukujemy na papierze, banerze, blockoucie, pcv i tekstyliach. Oferujemy również odpowiednie systemy prezentacyjne takie jak ramy, x-banery, listwy podwieszane i inne.

Tablice z PVC, dibondu i polipropylenu

Bardzo popularne tablice reklamowe i informacyjne, dowolny zadruk jedno lub dwustronny, cięcie do dowolnego kształtu, nawiercanie otworów.

Zobacz więcej

Banery i siatki mesh

Najpopularniejsze materiały reklamowe do zastosować outdoorowych, a także ekspozycji wewnętrznych. Oferujemy szeroki zakres możliwości wykończenia produktów: oczka, tunele, rękawy, keder.

Etykiety i naklejki

Drukujemy od małych etykiet do duże naklejki. Digital finishing pozwala nam na docinanie dowolnych kształtów już od 1 szt. Oprócz standardowych etykiet drukujemy również magnetyczne, adhezyjne i elektrostatyczne.

Naklejki na witryny

Drukujemy na foliach monomerycznych, easy dot, adhezyjnych i OWV. Docinamy do dowolnego kształtu przy pomocy ploterów tnących. Produkujemy dekoracje, cykliczne grafiki promocyjne, reklamy outdoorowe i inne.

Roll-up'y i x-banery

Popularne systemy ekspozycyjne dostarczamy z wysokiej jakości grafiką drukowaną na blockoucie lub materiale typu PET.

Flagi

Drukujemy w technologii sublimacyjnej na materiale poliestrowym i fladze typu mesh.

Beachflagi

Efektowne flagi promocyjne. Oferujemy różne kształty i rozmiary, a także szereg kompatybilnych podstaw.

Leżaki reklamowe

Bardzo popularne podczas eventów i targów, przydają się na plaży, w parku, w ogródku restauracji. Materiał zadrukowujemy sublimacyjnie lub w technologii lateksowej.

Backlighty i folie do podświetleń

Folie typu backlight idealnie sprawdzają się w menuboardach, citilightach, a także innych kasetonach i ramkach podświetlanych. Drukujemy w wysokiej jakości i odpowiednim nasyceniem.

Grafika na stoiska targowe

Produkujemy pełen zakres grafiki niezbędnej do oznakowania i dekoracji stoisk targowych. Drukujemy folie samoprzylepne, banery, tkaniny, plansze PCV i inne. Dostarczamy litery i kasetony podświetlane.

Pytania? Ekspresowa realizacja? 727 535 673