Cykliczne akcje promocyjne

Plakaty

Reklamowe i informacyjne, podwieszane, prezentowane w witrynach i inne. Drukujemy na papierze, banerze, blockoucie, pcv i tekstyliach. Oferujemy również odpowiednie systemy prezentacyjne takie jak ramy, x-banery, listwy podwieszane i inne.

Backlighty i folie do podświetleń

Folie typu backlight idealnie sprawdzają się w menuboardach, citylightach, a także innych kasetonach i ramkach podświetlanych. Drukujemy w wysokiej jakości i odpowiednim nasyceniem.

Banery i blockouty

Najpopularniejsze materiały reklamowe do zastosować outdoorowych, a także ekspozycji wewnętrznych. Oferujemy szeroki zakres możliwości wykończenia produktów: oczka, tunele, rękawy, keder.

Hangery

Podwieszane plansze drukowane na papierze, tekturze lub PCV. Docinamy do dowolnego kształtu. Oferujemy systemy listw pozwalających na łatwą wymianę grafiki.

Toppery

Produkujemy nakładki na standy, regały i display’e. Drukujemy na tekturze, pcv i hipsie, dostarczamy również podświetlane ramy i kasetony.

Roll-up'y i x-banery

Popularne systemy ekspozycyjne dostarczamy z wysokiej jakości grafiką drukowaną na blockoucie lub materiale typu PET.

Naklejki na witryny

Drukujemy na foliach monomerycznych, easy dot, adhezyjnych i OWV. Docinamy do dowolnego kształtu przy pomocy ploterów tnących. Produkujemy dekoracje, cykliczne grafiki promocyjne, reklamy outdoorowe i inne.

Ramy na wydruki tekstylne

Nowoczesne, designerskie, łatwe w montażu. Sprawdzają się w każdej przestrzeni, pozwalają na wymianę grafiki przez niewykwalifikowany personel sklepu lub lokalu.

Zobacz więcej

Druk zmiennych danych

Dzięki technologii cyfrowej jesteśmy w stanie dostarczyć spersonalizowane wydruki w każdym formacie. Drukujemy zindywidualizowane ulotki, plakaty, banery czy standy.

Ulotki i broszury

Najtańsze materiały promocyjne. Drukujemy pojedyncze, a także składane. Istnieje możliwość personalizacji grafiki, a także wycięcia w niestandardowym kształcie.

Woblery reklamowe

Docięte do dowolnego kształtu wydruki promocyjne umieszczone na plastikowym lub aluminiowym kiwaku zwracają uwagę konsumenta na produkt umieszczony na półce.

Wkładki do listw cenowych

Bardzo często spotykany materiał promocyjny. Najczęściej drukowany na papierze, rzadziej na cienkim tworzywie. Istnieje możliwość wykonania w dowolnym kształcie.

Shelfstoppery i shelflinery

Popularne listwy i stopery sklepowe pozwalają zwrócić uwagę Klienta na produkty umieszczone na półce. Do produkcji wykorzystujemy papier i tworzywa sztuczne takie jak PVC, plexi, priplak i hips.

Pytania? Ekspresowa realizacja? 727 535 673